Klasyfikacja indywidualna Krajowej Federtacji Towarzystw Wędkarskich 2016 - o Puchar Federacji w 2016 r.
Lp | Nazwisko i Imię | Nazwa Towarzystwa (zespołu) |
1 | Sawicki Robert | ITW II Iława |
2 | Niedzielski Stanisław | ITW II Iława |
3 | Roliński Marek | GSW I Giżycko |
4 | Deuter Marcin | ITW IV Iława |
5 | Kwiatkowski Wojciech | ITW I Iława |
6 | Jabłoński Czesław | GSW I Giżycko |
7 | Włodarski Wojciech | BTW I Warszawa |
8 | Doliński Janusz | TTW I Toruń |
9 | Radziwilski Tomasz | ITW IV Iława |
10 | Raiński Marek | BTW II Warszawa |
11 | Jaskuła Ryszard | TTW II Toruń |
12 | Bziukiewicz Krzysztof | MTW I Mrągowo |
13 | Lignowski Mirosław | ITW III Iława |
14 | Wielgosz Bogdan | NTW SPUM |
15 | Czajkowski Rafał | NTW SPUM |
16 | Bruździński Sylwester | ITW IV |
17 | Żarnoch Piotr | MTW 4 Mrągowo |
18 | Makowski Karol | TTW V Totuń |
19 | Król Jerzy | BTW II Warszawa |
20 | Szymański Grzegorz | OTW Sandacz Team |
21 | Badziąg Paweł | NTW VI Kwidzyn |
22 | Jaśkiewicz Andrzej | NTW GLOBAL |
23 | Jaśkiewicz Lucjan | NTW GLOBAL |
24 | Libiatowski Rafał | NTW VI Kwidzyn |
25 | Jaskólski Mariusz | MTW I Mrągowo |
26 | Juchniewicz Tomasz | MTW 3 Mrągowo |
27 | Gorczyca Marcin | MTW 3 Mrągowo |
28 | Kwaśniewski Artur | ITW I Iława |
29 | Lewandowski Lech | TTW II Toruń |
30 | Murawski Robert | TTW I Toruń |
31 | Boczko Kamil | OTW SEBA Team |
32 | Fojucik Adam | TTW I Toruń |
33 | Lewicki Maciej | NTW IV Kwidzyn |
34 | Lewicki Przemysław | NTW IV Kwidzyn |
35 | Walkowicz Roman | BTW I Warszawa |
36 | Tomaszewski Sebastian | OTW SEBA Team |
37 | Barczak Sebastian | ITW III Iława |
38 | Caputa Michał | TTW II Toruń |
39 | Olszewski Wojciech | TTW Toruń |
40 | Kitliński Zbigniew | ITW II Iława |
41 | Tomaszewski Artur | OTW SEBA Team |
42 | Jaśkowski Bohdan | MTW 1 Mrągowo |
43 | Depczyński Zbigniew | OTW II Ostróda |
44 | Kłujsza Andrzej | GSW Giżycko |
45 | Cieszyński Marek | TTW VI Toruń |
46 | Duzdziński Kazimierz | OTW II Ostróda |
47 | Gałka Grzegorz | MTW I Mrągowo |
48 | Martyna Jacek | TTW I Toruń |
49 | Lipiński Jacek | OTW I Ostróda |
50 | Szybkowski Andrzej | OTW Sandacz Team |
51 | Kozar Jacek | TTW 3 Toruń |
52 | Łój Marek | TTW 3 Toruń |
53 | Gajewski Lech | OTW II Ostróda |
54 | Lasota Konrad | TTW VIII Toruń |
55 | Lasota Radosław | TTW VIII Toruń |
56 | Lewandowski Krystian | TTW VIII Toruń |
57 | Górnikiewicz Tomasz | TTW 2 Toruń |
58 | Gardecki Rafał | TTW 2 Toruń |
59 | Dawidko Janusz | OTW Sandacz Team |
60 | Matla Henryk | NTW VI Kwidzyn |
61 | Młostoń Mirosław | TTW IV Toruń |
62 | Bielewicz Zbigniew | OTW I Ostróda |
63 | Cąbrowski Przemysław | TTW VII Toruń |
64 | Komisarek Józef | TTW I Toruń |
65 | Raczyński Jarosław | NTW VI Kwidzyn |
66 | Cieszyński Dariusz | TTW VI Toruń |
67 | Cieszyński Rafał | TTW II Toruń |
68 | Roliński Piotr | GSW I Giżycko |
69 | Bartosiak Krzysztof | TTW I Toruń |
70 | Furmaniuk Tadeusz | TTW IV Toruń |
71 | Czajkowski Marek | NTW GLOBAL |
72 | Sitko Rafał | NTW Zarząd Kwidzyn |
73 | Sztangierski Włodzimier | TTW III Toruń |
75 | Śnieć Paweł | GTW Gardeja |
76 | Sitko Zbigniew | NTW Zarząd Kwidzyn |
77 | Wiśniewski Jacek | TTW II Toruń |
78 | Tekliński Jarosław | OTW II Ostróda |
79 | Jaworski Tadeusz | TTW II Toruń |
80 | Tomasiewicz Jacek | OTW I Ostróda |
81 | Jaskuła Stanisław | TTW II Toruń |
82 | Ostanin Zbigniew | NTW |
83 | Nowicki Adrian | GSW II Giżycko |
84 | Wojtacki Krzysztof | NTW Krzyśki |
85 | Bek Jacek | NTW I Kwidzyn |
86 | Czarnecki Jerzy | NTW II Kwidzyn |
87 | Gral Bogdan | NTW III Kwidzyn |
88 | Kisiel Bogusław | NTW III Kwidzyn |
89 | Kobza Jan | NTW V Kwidzyn |
90 | Kobza Krzysztof | NTW V Kwidzyn |
91 | Kobza Ryszard | NTW TOR PAL I |
92 | Lemański Michał | NTW INFOREM K-n |
93 | Masny Krzysztof | NTW II Kwidzyn |
94 | Musielewicz Mirosław | NTW INFOREM K-n |
95 | Naruszewicz Mirosław | GSW II Giżycko |
96 | Nieżorawski Waldemar | MTW Mrągowo I |
97 | Olszewski Andrzej | NTW GLOBAL |
98 | Pazdan Stanisław | NTW TOR PAL I |
99 | Piechocki Krzysztof | NTW Krzyśki |
100 | Sitarz Radosław | NTW I Kwidzyn |
101 | Jabłoński Antoni | GSW I Giżycko |
102 | Żyłowski Michał | MTW 2 Mrągowo |
103 | Malinowski Kamil | MTW 2 Mrągowo |
104 | Walkowicz Jakub | BTW 2 Warszawa |
Klasyfikacja drużynowa Krajowej Federtacji Towarzystw Wędkarskich 2016 - o Puchar Federacji w 2016 r.
Lp | Nazwa Towarzystwa (zespołu) |
1 | ITW IV Iława |
2 | GSW I Giżycko |
3 | ITW II Iława |
4 | TTW I Toruń |
5 | NTW VI Kwidzyn |
6 | ITW I Iława |
7 | BTW I Warszawa |
8 | MTW Mrągowo I |
9 | BTW II Warszawa |
10 | TTW II Toruń |
11 | NTW GLOBAL |
12 | NTW IV Kwidzyn |
13 | TTW III Toruń |
14 | TTW VII Toruń |
15 | MTW Mrągowo IV |
16 | TTW VIII Toruń |
17 | OTW SEBA Ostróda |
18 | MTW Mrągowo III |
19 | OTW SANDACZ |
20 | OTW II Ostróda |
21 | TTW VI Toruń |
22 | OTW I Ostróda |
23 | TTW IV Toruń |
24 | TTW V Toruń |
25 | GTW Gardeja |
26 | GSW II Giżycko |
27 | ITW III Iława |
28 | NTW INFOREM K-n |
29 | NTW SPUM |
30 | MTW II Mrągowo |
Klasyfikacja drużynowa Towarzystw Wędkarskich zrzeszonych Krajowej Federtacji Towarzystw Wędkarskich 2016 - o Puchar Federacji w 2016 r.
Lp | Nazwa Towarzystwa (zespołu) |
1 | ITW Iława |
2 | GSW Giżycko |
3 | NTW Kwidzyn |
4 | TTW Toruń |
5 | BTW Bledzewo |
6 | MTW Mrągowo |
7 | OTW Ostróda |
8 | GTW Gardeja |
9 | SW Cukrownik Łagiew |
10 | CNTW Miętus Cedynia |
11 | ZW Pałuczanin Żnin |